Haskiai: žiemos pramogos

Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums

NAKTINIS KINKINYS

Jeigu norite atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir patirti ekstremalių pojūčių - siūlome Jums rinktis pasivažinėjimą šunų kinkiniu nakties tamsoje... Šlama medžių šakos, haskiai bėgdami uodžia orą... Gal netoliese, pasislėpę miško gūdumoje, lindi stirnų būrys ar šernų šeimyna... Mišką gaubia tamsa ir tylą..., kurią sudrumsime mes - pralėkdami pro šalį nerimaujančių šunų kinkiniu...
Garantuojame ekstremalius pojūčius :)


PASIVAŽINĖJIMAS KINKINIU

Siūlome išbandyti pasivažinėjimą šunų kinkiniu. Susitikimą pradėsimę nuo pažintiems su sibiro haskių komanda, sužinosite daugiau apie kinkymą, inventorių, treniruotes ir šunis. Paruošę komandą ir patogiai įsitaisę rogėse - duosime komanda startuoti... Pasivažinėjimas vyksta miško keliukais. Graži gamta, draugiški šunys ir nauji potyriai paliks Jums malonius įspūdžius visai likusiai dienai...


PRAMOGA GRUPĖMS / PAŽINTINIS PASIVAŽINĖJIMAS

Draugų ar bendradarbių kompanijoms siūlome pažintinę programėlę. Susitikę gražioje vietoje šalia Kernavės, supažindinsime Jus su keturkojais komandos nariais. Papasakosime apie kinkomus šunis, treniruotes, įrangą ir sportą. Jūsų laukia daug malonių akimirkų bičiuliaujantis su draugiškais kinkinių šunimis : sibiro haskiais, aliaskos haskiais ir eurodogais.
Sužinoję daug įdomių dalykų ir paslapčių apie šunų kinkinius - kiekvienas pajusite ką reiškia sėdėti šunų traukiamoje transporto priemonėje :)


EDUKACINĖ PROGRAMĖLĖ VAIKAMS

Moksleiviams atvykstantiems į Kernavę siūlome susipažinti ir pabendrauti su draugiškais kinkinių šunimis.Sužinosite apie kinkomų šunų veisles ir jų ypatumus, papasakosime kokios yra šunų pareigos bei pozicijos kinkinyje bei "gaujoje". Pamatysite kinkymo įrangą - roges, triračius, paspirtukus. Iki valios prisidūksite su draugiškais ir be galo gražiais sibiro haskiais. Valandos bėgyje būsite išklausę visą rogininko pradžiamokslį :)
Su šia programėle mes vaikus pasitinkame gražioje vietoje pamiškyje - kernaviškių vadinamoje Baltasis Kalnas.

Kontaktai:

info@rogiusunys.lt

+370 650 99985 Indrė (Lt, Ru, Eng)
+370 650 34844 Laimis (Lt, Ru, Eng, Pol)

© 2018 TAIGA EURO BALTIKA. Visos teisės saugomos. sukurė  sukurė Artogama