ES parama

Titulinis puslapis Svetainės struktūra Rašykite mums


UAB „Taiga Euro Baltika“ įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą paskatinti įmones kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai, pristatant įmones ir jų produkciją užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose.

 

UAB ,,Taiga Euro Baltika‘‘ įkurta 1992 m. Įmonės veikla – atvykstamasis (įvažiuojamasis) turizmas. Įmonė buvo tarp pirmaųjų atvykstamojo turizmo Lietuvoje operatorių ir šios srities vienu iš lyderių išlieka iki šiol. Bendrovė specializuojasi turistų iš prancūziškai kalbančių šalių priėmime. UAB "Taiga Euro Baltika" yra Lietuvos Nacionalinės Turizmo Verslo Asociacijos narė. 2011 m. įmonė buvo pažymėta tarp sėkmingiausių kelionių į Lietuvą rengėjų (2 vieta), o 2014 m. Taiga Euro Baltika buvo pripažinta svetingiausia Vilniaus atvykstamojo turizmo agentūra, kurią rekomenduoja ir Le Guide Vert (MICHELIN). Bendrovė priklauso „Receptifs Leaders“ asociacijai veikiančiai Prancūzijoje. Glaudžiai bendradarbiaujama su partneriais iš Prancūzijos, Belgijos, Kanados, JAV.

Įmonė rengia ir parduoda daugiausiai kultūrinio ir aktyvaus turizmo programų paketus Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje), taip pat Lenkijoje bei Kaliningrado srityje Rusijoje, Šiaurės Europos (Skandinavijos) miestuose. Įmonė organizuoja verslo keliones į paminėtas šalis tiek grupėms, tiek pavieniams asmenims, taip pat stengiasi turistinius paketus parduoti ir Lietuvoje. Tačiau pagrindiniai įmonės klientai yra Prancūzijos ir kitų šalių įmonės, patikinčios savo turistų aptarnavimo paslaugas aukščiau minėtame regione.  UAB "Taiga Euro Baltika" siekia plėsti klientų ratą bei toliau didinti savo eksportą įsitvirtindama ES ir Šiaurės Amerikos šalių rinkose.

 

UAB „Taiga Euro Baltika“ įgyvendina iš dalies Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą: „UAB ,,Taiga Euro Baltika‘‘ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra“  pagal 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“, kurios tikslas paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) skirti kuo daugiau dėmesio naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai.

 

Projekto tikslas – vykdyti naujų užsienio rinkų paiešką bei esamų rinkų plėtrą pristatant įmonę UAB ,,Taiga Euro Baltika‘‘ ir jos teikiamas paslaugas šešiose tarptautinėse parodose Prancūzijoje ir Belgijoje. leis pristatyti įmonę potencialiems klientams bei vietinėms išvykstamojo turizmo agentūroms, užmegzti vertingus kontaktus siekiant didinti eksportą, užtikrinantį stabilų įmonės pajamų augimą. Projektas prisidės prie įmonės konkurencingumo didinimo ir teigiamai atsilieps bendram Lietuvos turizmo sektoriaus augimui.

 

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 32 300,00 Eur investicijų.

 

Projekto įgyvendinimo trukmė 24 mėnesiai.


© 2018 TAIGA EURO BALTIKA. Visos teisės saugomos. sukurė  sukurė Artogama